0 212 614 10 17
info@kilicaslansigorta.com
Hafta içi : 08:30 - 18:30 Cumartesi : 10:00 - 15:00 Pazar : Kapalı

21

Yıllık

Deneyim

Biz Kimiz?

Hoş geldiniz! Kılıçaslan Sigorta olarak kaliteli hizmet anlayışımızla sigorta dünyasında sizinle birlikte yolculuk yapmaktan gurur duyan bir ekibiz.

Vizyonumuz her müşterimizin hayatını daha iyi bir şekilde güvence altına almasına yardımcı olmaktır. Sigorta dünyasındaki değişimlere ayak uydurarak, en yeni ve en etkili sigorta çözümlerini sunmayı amaçlıyoruz. Her geçen gün daha fazla kişinin güvencesini seçmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Bize Ulaşın

Siz de Kılıçaslan Sigorta Ailesinin bir parçası olun. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve geleceğinizi güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim ve Uzmanlık

2002 yılından bu yana sigorta sektöründe köklü bir deneyim kazandık, sigorta ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak ve güvencenizi sağlamlaştırarak büyüdük ve 2023 temmuz itibari ile çalışmalarımızı Kılıçaslan Sigorta adı ile sürdürmeye başladık. Müşterilerimize, ailelerine ve işletmelerine değerli varlıklarını koruma konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Deneyimimiz ve uzmanlığımızla sigorta ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamamıza ve size en uygun çözümleri sunmamıza yardımcı oluyoruz.

Müşteri Odaklılık

Bizim için en değerli varlık, sizsiniz. Her müşterimizin benzersiz ihtiyaçları olduğunun farkındayız. Bu nedenle, sigorta poliçelerimizi ve hizmetlerimizi, sizin ve ailenizin veya işinizin özel gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştiriyoruz. Size uygun maliyetli ve kapsamlı sigorta çözümleri sunarak, geleceğinizi güvence altına almanıza yardımcı oluyoruz.

Güvence ve Güvenilirlik

Sigortayı geleceğinizi korumanın bir yolu olarak görüyoruz. Sizler ve sevdikleriniz için güvence sağlamak amacıyla buradayız. Hızlı, etkili, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine bağlı bir hizmet sunarak sizi memnun etmek ve güvende hissettirmeyi hedefliyoruz.